کم و بیش 25 سالی میشه که پدیده ای به نام اینترنت به شکلی معجزه آسا، زندگی بشر رو تحت تاثیر خودش قرار داده و هر چی جلو و جلوتر میریم بخش هایی از زندگیمونو به دست اینترنت میسپاریم. امروز، اینترنت تاثیرگذارترین شکل ممکنش رو روی زندگی ما داره و فردا بیشتر از امروز خواهد داشت.

این تکنولوژی بی نظیر، همه چیز رو تحت تاثیرش خودش قرار داده حتی شغل ها رو!

هر طور حساب کنیم ما ایرانی ها در زمینه شغل های اینترنتی و مجازی از هر لحاظ پایین تر از سطح جهانی داریم عمل می کنیم و به زور دیده می شیم. هر کدوم از ماها حداقل می تونیم یک شغل خیلی راحت اما با درآمد مناسب از طریق اینترنت و روزانه با صرف یک ساعت از وقتمون، راه های جدیدی، رو به زندگیمون باز کنیم.

باورش شاید برای بعضی ها سخت باشه توی کشورهای اروپایی و آمریکایی افراد زیادی از طریق اینترنت و با صرف روزانه چند ساعت درآمدی بعضا بیشتر از دکترها دارن و کاملا توی قشر افراد پردرآمد قرار میگیرن.

سخت نیست! به هیچ عنوان سخت نیست! زمینه این نوع کارها کم و بیش توی کشور ما هم گرچه کامل نیست اما وجود داره و هست و میشه با برنامه ریزی درست و صحیح به درآمدی مطمعنا خیلی بهتر از حقوق های کارمندی امروزی رسید.

" باور " قدم اصلی این کاره! خوشبختانه یه عده توی همین کشور خودمون به باورش رسیدن و تلاش کردن و به هدفشونم رسیدن اما متاسفانه فضای این نوع کارها توی کشورمون و آموزش هایی که از طریق سایت ها داده میشه کامل نیست و یه جورایی برای تازه کارها مبهمه که باعث میشه توی همون مراحل اولیه یادگیری خیلی ها بیخیالش بشن و دیگه سراغش نرن.

و اما هدف ما از ایجاد " کلیکسفا "  بهبود بخشیدن به وضعیت موجوده که به طبع آن باعث ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار هم میشه . سختی کار اینترنتی برای تازه کارها یکی نداشتن اطلاعات کافیه ( که تجربه حرف اول رو میزنه تو این حوزه ) و دلیل دیگه هم عدم توانایی در تطبیق اون کار با زندگی و شغل شخصی هر کسه.

خبر خوش ما اینه که میخواییم ابهامات و سردرگمی شما رو با برنامه ریزی هایی که داریم، از پیش پاتون برداریم. از این جهت حاضریم از طریق تلگرام بصورت رایگان مشاوره بدیم و به هر کس متناسب با انتظارش از این کار و شرایطی که داره برنامه بدیم. پس اگر تازه کار هستید قبل از هر کار و اقدامی با ایدی تلگرام زیر در تماس باشید.